Samochód w Warszawie – na chwilę lub na dłużej

Bez samochodu jak bez ręki – tę prostą prawdę potwierdzi każdy, kto miał okazję kierować autem przez dłuższy czas. Ułatwia ono życie na wiele sposobów: pozwala szybciej dotrzeć na miejsce, pomaga spakować nadprogramowe zakupy, przenosi nas w kwadrans za miasto, umożliwia wyjazd na wakacje, itp. Czasami jednak jest tak, że musimy się udać w podróż, podczas której nie przemieszczamy się własnymi czterema kółkami. Na miejscu samochód jednak by się przydał – z różnych względów. W naszych czasach nie ma problemu, by takie potrzeby zrealizować. Wystarczy wypożyczyć sobie auto na krótki lub dłuższy czas. W ten sposób nadal możemy być niezależni, a po skończonej delegacji, czy wakacjach auto bez kłopotu powróci do wypożyczalni. Taka możliwość jest naprawdę przydatną sprawą – warto o niej pamiętać.

1. Dobra wypożyczalnia aut w Warszawie

2. Wynajem na miarę potrzeb wynajmujących

Dobra wypożyczalnia aut w Warszawie

W obecnych czasach dobrze wyposażona wypożyczalnia aut znajdzie się na pewno w każdym większym mieście. Jeśli np. zamierzamy się udać do Warszawy, bez względu na to czy jedziemy tam w celach rozrywkowych, czy służbowych, dobrze by było zapamiętać adres sieciowy https://dolcar.auto.pl. Pod nim kryje się wypożyczalnia, która ma w swoim portfolio ponad pięćset samochodów różnych marek. Działa ona na naszym rynku już od 2012 roku, a więc można powiedzieć, że doskonale zna rynek wynajmu samochodów i wie, jakich rozwiązań oczekują potencjalni klienci oraz klientki. Obecnie można u nich skorzystać z trzech typów wynajmu: krótkoterminowego, średnioterminowego oraz długoterminowego. Wynajmują oni w ten sposób zarówno zwykłe osobówki, jak i samochody chłodnie, ale można u nich też wynająć tak ekskluzywne auta jak ferrari, porsche, czy np. maclaren. Dzięki tak szerokiemu podejściu do potrzeb kierowców, dzięki ich ofercie wynajem aut w Warszawie zyskał zupełnie nową jakość. Najlepiej przekonać się o tym samemu, korzystając z ich usług.

Wynajem na miarę potrzeb wynajmujących

Wynajem krótkoterminowy będzie interesujący dla tych z Państwa, którzy przybyli do stolicy na krótko. Trwa on od jednego do trzydziestu dni. Wynajem średniookresowy trwa od miesiąca do dwóch lat i jest skierowany do firm, które mogą potrzebować czegoś, co będzie alternatywą dla klasycznego leasingu auta. Podobną rolę spełnia tutaj trzecia opcja czasowa, czyli wynajem długookresowy. W tym przypadku możemy negocjować, np. kwotę miesięcznej raty takiej usługi, dzięki której ubezpieczenie, obsługa serwisowa, opieka indywidualnego konsultanta, itp., będą leżały całkowicie po stronie firmy Dolcar. Bez względu na to, na jaki wynajem się zdecydujemy, wszystkie samochody mają przeglądy techniczne, odpowiednią dokumentację oraz pełne pakiety ubezpieczeń. Jeśli zdecydujemy się na wypożyczenie konkretnego samochodu, zostanie on dostarczony pod wskazany adres, punktualnie, z zatankowanym do pełna bakiem. Dzięki temu będziemy mogli spokojnie oddać się tylko i wyłącznie jego prowadzeniu. Interesującą opcją jest także możliwość skorzystania z samochodu celem dotarcia na lotnisko w Modlinie lub na Okęcie, co może być dobrą alternatywą na szybką podróż do centrum miasta. Samochód wówczas jest podstawiany w konkretne miejsce, o określonej godzinie. Może to mieć wielkie znaczenie, zwłaszcza w przypadku poważnych spotkań biznesowych, wymagających dobrej organizacji oraz logistyki. Potencjalny koszt wynajmu auta możemy obliczyć sobie online, korzystając z prostego formularza, który znajdziemy na stronie internetowej wypożyczalni.

Redakcja flamingwheels.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.