Mistrzostwa motocross – dlaczego warto tam być?

Mistrzostwa motocross od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Wyścigi motocyklowe, które odbywają się na specjalnych torach od lat przyciągają ogromną liczbę zainteresowanych, którzy kibicują swoim zawodnikom i podziwiają ich wyczyny. W tym roku bezapelacyjnie warto wziąć udział w zawodach. Już w najbliższych dniach odbędzie się bowiem niesamowita gratka dla wszystkich fanów tego ekscytującego sportu. Gdzie? Kiedy? Jak kupić bilety? Poniżej kilka niezbędnych informacji.

7-8 maja mistrzostwa motocross – trzeba na nich być

Fani motocyklowych zawodów na pewno nie będą zawiedzeni. Już w najbliższych dniach bowiem odbędą się w Dąbrowie Górniczej Mistrzostwa Polski Motocrossowe. Najlepsi zawodnicy nie tylko z kraju, ale i z całego świata będą pokazywać swoje umiejętności i walczyć o tytuł najlepszych. Zawody te z pewnością należą do wydarzeń, na których warto być osobiście, gdyż emocje i adrenalina, które towarzyszą widowni na miejscu jest wręcz nie do opisania. Warto przyjechać do Dąbrowy Górniczek również dlatego, iż nie często się zdarza, by taka rywalizacja najlepszych odbywała się w Polsce!

Czego można się spodziewać?

Organizatorzy tego niezwykłego wydarzenia zapraszają wszystkich zagorzałych kibiców jazdy na motocyklach. Bez względu na płeć i wiek – wszyscy zainteresowani tym sportem przeżyją niesamowite emocje, ty, bardziej, że organizatorzy postarali się, by dostarczyć widowni wyjątkowych emocji. Nowoczesny, solidnie wykonany tor Motocrossowy, oryginalny kompleks, najlepsze i najnowocześniejsze sprzęty oraz świetni motocykliści – te Mistrzostwa Polski MX z pewnością będą niezapomniane i na pewno przejdą do historii.

Kto bierze udział w zawodach?

Organizatorzy gwarantują, iż pozytywnych zaskoczeń nie zabraknie. Dlaczego? W tym roku w mistrzostwach motocrossowych wezmą udział nie tylko zawodowcy – zawodnicy posiadający licencję z kategorii A, kategorii B oraz kategorii C, ale również amatorzy, którzy pierwszy raz doświadczą takich profesjonalnych torów i ujrzą najlepszą publiczność na świecie. Kto wie, być może będzie to dla nich dodatkowa motywacja, by sięgnąć po tytuł najlepszych? Warto przekonać się i już teraz kupić bilety online, by osobiście móc kibicować najlepszych i przede wszystkich doświadczyć tych wyjątkowych emocji!

12 kategorii

Warto nastawić się na kilkugodzinny pobyt, gdyż w tym roku zaplanowane jest aż 12 kategorii startowych. Najlepsi motocrossowcy będą między innymi walczyć o tytuł: MX Kobiet, MX Masters, MX Masters 50+, MX2, MX2 Junior, MC Open, MX Amator oraz wiele, wiele innych.

Redakcja flamingwheels.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *