Wiarygodny skup aut płacący gotówką

Jeśli nie masz czasu sprzedawać auta poprzez ogłoszenia lub komisy możesz skorzystać z oferty skupu, który się w tym specjalizuje. W przypadku samochodu o wartości do kilku tysięcy złotych nie ma lepszego rozwiązania, aby szybko i skutecznie się go pozbyć! Zobacz jak można skutecznie sprzedać auto korzystając z takich usług w firmie Schrott.

Uczciwość i rzetelność w wycenach samochodów

Nie stanowi większej filozofii sprzedaż auta na pierwszym lepszym skupie oferujący płatności gotówką. Takich firm jest wiele, jednak nie każda z nich oferuje korzystne warunki. Sprzedaż samochodu poprzez skup aut wiąże się też z kwestią legalności takiego pośrednictwa. Niektórzy handlarza dosyć swobodnie podchodzą do spisywania umówi – nie robią tego wcale, bądź deklarują dane niezgodne ze stanem faktycznym. 

Zupełnie inaczej jest w dużych firmach z największą popularnością. Przykładem może być Schrott – auto skup mający dziesiątki zadowolonych klientów. Firma ta przyjmuje auta w każdym stanie technicznym oferując rzetelny skup samochodów osobowych w kilku miastach Województwa Śląskiego. Ich wieloletnie doświadczenie pokazuje, że jest możliwa szybka sprzedaż auta za gotówkę w dobrej cenie, przy jednoczesnym dopełnieniu wszystkich formalności z tym związanych. Osoby prywatne mogę skorzystać z tej oferty na skup starego samochodu kontaktując się z firmą Schrott telefonicznie lub osobiście. Możliwy jest bezpośredni odbiór pojazdów w kilku miastach – w Gliwicach, Knurowie, Rudzie Śląskiej i Zabrzu. Wstępną ofertę można uzyskać już w 15 minut, a ostateczną cenę po oględzinach auta. 

Rodzaje skupowanych pojazdów i ich stan

Skup samochodu u profesjonalistów będzie możliwy bez zależności od tego jaki jest jego stan techniczny. Prawdziwi fachowcy skupują auta nie tylko w dobrym stanie, ale też takie, które mają za sobą wypadki i uszkodzenia. A jeśli chodzi o typ pojazdów – skup Schrott przyjmuje:

  • samochody osobowe
  • samochody ciężarowe
  • auta terenowe
  • pojazdy specjalne
  • motocykle i skutery

Po odpowiednim uzgodnieniu firma odbierze od nas także auta dostawcze i busy. Jeśli chodzi o markę samochodu – skup aut specjalizuje się odbiorze wszystkich marek i modeli. Najpopularniejsze na skupie samochody to typowo miejskie pojazdy: Fiat Panda, Fiat Doblo, Fiat Punto i tym podobne. Ale zdarzają się także o wiele większe samochody: Opel Movano, Citroen Nemo oraz inne popularne „dostawczaki”. Ze skupu samochodów używanych można skorzystać w przypadku aut dostawczych zarówno w przypadku osób prywatnych jak i firm. 

Na skupie aut można sprzedać też auto powypadkowe. Pojazd, który został uszkodzony zostanie sprawdzony i wyceniony przez rzeczoznawców, tak żeby zaoferować dobrą cenę za jego skup. 

Ceny oferowane przez skup aut 

Skup samochodów używanych w firmie Schrott zawsze wycenia auto indywidualnie – firma nie ma stałego cennika, a warunki skupu uzależnione są od konkretnego egzemplarza. Możesz dowiedzieć się szacunkowej ceny podczas rozmowy telefonicznej, a konkretna oferta będzie sporządzona na miejscu. Taki stan rzeczy wynika z różnic między samochodami, nawet gdy są to dokładne te same modele, z tego samego rocznika ich stan może być zupełnie inny. 

Ceny skupu aut będą także zależne od wyposażenia auta. Jeśli samochód do sprzedaży na skupie posiada dodatkowe wyposażenie lub rozbudowane opcje, kwoty za takie auto będą odpowiednio powiększone. Istotnym jest też zużycie eksploatacyjne auta – oczywiście nikt nie oczekuje nienagannego wnętrza jak to w przypadku aut nowych (w końcu to skup aut używanych), jednak mocno uszkodzone wnętrze pojazdu odpowiednio pomniejszy też cenę odkupu. 

Czas realizacji transakcji jest błyskawiczny – otrzymujesz gotówkę zaraz po podpisaniu umowy. Klient, który będzie miał takie życzenie może również otrzymać zapłatę za pomocą przelewu. 

Sprzedaż auta krok po kroku

Schrott zaprasza do skorzystania z usług w następujący sposób: zadzwoń i udziel informacji związanych z samochodem. Jeśli są jakieś awarie – powiedz co jest uszkodzone. Mile widziane będą również wiadomości dotyczące stanu technicznego pojazdu, ale nie jest to obowiązkowe. Po krótkiej chwili zostanie przygotowana dla Ciebie wycena auta, a jeśli będziesz gotów ją zaakceptować to wyślemy lawetę po sprzedawane auto. Dojazd ten jest bezpłatny. Na miejscu otrzymasz gotową umowę kupna-sprzedaży oraz wypłatę sumy za skup aut gotówką. I to wszystko co musisz zrobić by sprzedać pojazd! 

Opracowanie artykułu: Skup aut Schrott oferujące najlepsze ceny i profesjonalne usługi. Zadzwoń do firmy i sprawdź cenę za kupno Twojego samochodu.

Redakcja flamingwheels.pl