Używana Skoda Fabia w niskiej racie

Zawsze jest dobry moment, aby wybrać dla siebie lepszy samochód. Taka zmiana sprawia, że od razu wzrasta bezpieczeństwo podczas wypraw samochodowych, komfort jazdy, przyjemność z prowadzenia. Można wyruszać na dalsze wyprawy i zwyczajnie cieszyć się tym, że samochód pracuje lepiej niż dotychczasowy. Skoda Fabia, która jest jednym z najpopularniejszych modeli samochodów w Polsce, to świetna opcja. Warto wiedzieć, że Store VW FS oferuje możliwość zakupu używanej Skody Fabii w przystępnej cenie. 

Używana Skoda Fabia

Skoda Fabia jest wręcz uwielbiana przez Polaków. Nic w tym dziwnego. To naprawdę wygodny, stosunkowo duży samochód, który z powodzeniem sprawdza się zarówno w mieście, jak też poza miastem, podczas dłuższych wypraw. Poza tym to właśnie Skoda Fabia jest bardzo często samochodem służbowym. Firmy decydują się na leasing samochodów, a po kilku latach używane Skody wracają do salonu. Dzięki temu używana Skoda Fabia w naprawdę świetnym stanie technicznym jest często do kupienia. Korzystając z oferty, jaką ma Store VW FS, można sprawić sobie nowy samochód dzięki przystępnemu finansowaniu. Co to oznacza w praktyce? Teraz brak funduszy na nowy samochód nie musi być przeszkodą. Można skorzystać z jednej z opcji finansowania, dzięki której uda się uzyskać kredyt gotówkowy w określonej kwocie, która uzupełni już posiadane finanse na samochód lub kredyt klasyczny na sfinansowanie całej kwoty. W ramach każdej z opcji finansowania dostępna jest możliwość ustalenia wygodnych rat w liczbie odpowiadającej preferencjom klienta. 

Niska rata 

Kupowanie na raty ma sens. Nie każdy może od razu wyłożyć całą potrzebną kwotę, dzięki której uda się nabyć wybrany przez siebie model samochodu. Jednocześnie naprawdę trudno wyobrazić sobie wygodne funkcjonowanie bez auta. Jeśli w portfelu brakuje gotówki, można zdecydować się na rozwiązanie, jakim jest finansowanie samochodu nawet na kilka lat. Istnieje możliwość wybrania aż 84 rat. Oznacza to, że samochód będzie spłacany w okresie 7 lat. Dzięki temu comiesięczne raty nie będą tak wysokie. Im wyższa liczba rat, tym mniejsze obciążenie dla domowego budżetu w skali miesiąca. Kto może skorzystać z takiej możliwości zakupu? Każdy, kto potrzebuje auta. Warto skontaktować się z doradcą, który podpowie, jakie są możliwości. Używana Skoda Fabia sprawdzi się idealnie dla osób, które chcą użytkować samochód w celach prywatnych lub zawodowych. Fabia to auto wygodne, przestronne, które charakteryzuje się solidnością i wytrzymałością, a jednocześnie naprawdę dobrym designem.

Redakcja flamingwheels.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *