Laweta Warszawa to twoja całodobowa pomoc na drodze

Zdarzyło ci się kiedykolwiek korzystać z usług pomocy drogowej? Jeśli tak, na pewno potwierdzisz ulgę na widok podjeżdżającego holownika. Jeśli jednak nie miałeś okazji korzystać z takich usług, powinieneś wiedzieć, na czym polega holowanie Warszawa i w jakich sytuacjach można z niego korzystać.

Czym zajmuje się pomoc drogowa Warszawa?

Wyjaśniając to najprostszymi słowami, pomoc drogowa Warszawa niesie pomoc wszystkim kierowcom, którym przytrafiło się coś niespodziewanego na drodze. Skończyło ci się paliwo w samochodzie? Zadzwoń do nas i zamów dowóz paliwa na terenie Warszawy lub ościennych miejscowości. Jednak w tym, czym najbardziej się specjalizujemy, jest holowanie samochodu oraz usługi transportowe. Do ich realizowania wykorzystywana jest tania laweta Warszawa pomoc drogowa, na którą zmieścimy samochód osobowy lub dostawczy, a także ciągnik siodłowy. Oprócz tego zajmujemy się transportem maszyn rolniczych i budowlanych, a także przewozimy dziesiątki innych rzeczy, jak maszyny i urządzenia. Jeśli na drodze znajdziesz się w tarapatach, będziesz uczestnikiem kolizji lub zdarzy ci się jakaś awaria, koniecznie dzwoń po naszą pomoc drogą. W najkrótszym możliwym czasie przyjedziemy na miejsce i jeśli to możliwe, przeprowadzimy drobne naprawy, byś mógł kontynuować swoją podróż.

Pomoc drogowa z OC sprawcy na terenie Warszawy

Pamiętaj, że nie zawsze, kiedy potrzebujesz pomocy drogowej, będziesz musiał za nią płacić z własnej kieszeni. Tak jest na przykład wtedy, kiedy jesteś poszkodowany w zdarzeniu drogowym. W takim przypadku przysługuje ci pomoc drogowa, za która zapłaci ubezpieczyciel sprawcy wypadku lub kolizji. Naszą pomoc drogową możesz wówczas zamówić przez centrum alarmowe ubezpieczyciela lub dzwoniąc bezpośrednio do nas i informując, że jesteś poszkodowanym. W przypadku, jeśli twoje auto nie nadaje się do dalszego uczestnictwa w ruchu drogowym, otrzymasz od nas nie tylko holowanie aut na terenie całej Warszawy, ale również samochód zastępczy. W myśl ustawy o obowiązkowych ubezpieczeniach komunikacyjnych przysługuje ci on bezpłatnie na cały okres technologicznej naprawy pojazdu, a za jego wynajęcie płaci sprawca lub jego ubezpieczyciel.

Masz więcej pytań o transport samochodu po Warszawie? A może chcesz zamówić holowanie pojazdów do lakierni lub tor wyścigowy? Jeśli tak, zadzwoń do nas i uzyskasz wyczerpujące informacje w tym temacie. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na szybkie, sprawne i bezpieczne holowanie w konkurencyjnych cenach.

Redakcja flamingwheels.pl