Jaki SUV do 50 tys wybrać?

Wielu kierowców stojących przed zmianą samochodu zastanawia się, jaki SUV do 50 tys wybrać. Warto dowiedzieć się na ten temat nieco więcej oraz zapoznać się z polecanymi modelami.

Volvo XC90 2.4 d

Wśród używanych SUV-ów, które w obecnych czasach można zakupić za kwotę do pięćdziesięciu tysięcy złotych, można wskazać taki model samochodu jak Volvo XC90 2.4 d. Flagowy SUV produkowany był w latach 2002-2016. Jego karoseria doskonale jest zabezpieczona przed korozją, dlatego powinna być zachowana w nienagannym stanie. Samochód ma pokaźne rozmiary i został stworzony z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają mu trwałość podczas codziennej jazdy.

BMW X5 E70 3.0d

Kolejnym modelem SUV-a, który jest polecany klientom celującym w średnią półkę cenową, jest BMW X5 E70 3.0d. Ten model samochodu cieszy się dość dużą popularnością wśród użytkowników, dlatego warto się nad nim zastanowić. Samochód produkowany był do roku 2013 i charakteryzuje się dość atrakcyjnym designem. Korozja w tym modelu rzadko się pojawia, a wnętrze jest wygodne oraz komfortowe podczas codziennej jazdy.

Audi Q7 4.2 V8 TDI

Audi Q7 4.2 V8 TDI to także doskonały wybór, jeśli chodzi o SUV-y do pięćdziesięciu tysięcy złotych. Wnętrze samochodu jest bardzo komfortowe, dlatego bez problemów pomieści cztery, a nawet pięć osób. Dodatkową zaletą tego modelu jest możliwość zakupu pojazdu z pełnym wyposażeniem, które na pewno w pozytywny sposób wpływa na codzienną jazdę. Pomimo upływu lat model Audi Q7 nie wymaga kosztownych napraw, co można uznać za jego zdecydowaną zaletę.

Land Rover Range Rover III 3.0d

Podczas poszukiwań najlepszego dla siebie SUV-a do pięćdziesięciu tysięcy warto się zastanowić także nad takim modelem jak Land Rover Range Rover III 3.0d. Jest to przede wszystkim propozycja dla odważnych kierowców, którzy nie boją się dużych wydatków na samochód. Pojazd jest doskonale wyposażony, a regularnie serwisowany nie sprawia żadnych problemów na drogach i można z niego korzystać przez wiele, długich lat. Doskonale sprawdza się zarówno podczas jazdy po mieście, jak i jazdy w terenie.

Porsche Cayenne I 3.0 V6 TDI

Rozważając zakup używanego SUV-a do kwoty pięćdziesięciu tysięcy złotych nie można zapomnieć o takim modelu jak Porsche Cayenne I 3.0 V6 TDI. Model wyposażony jest w dynamiczne nadwozie, a także wnętrze stworzone z wysokiej jakości elementów. Pojazd jest komfortowy nawet dla czterech osób i można w nim bez przeszkód podróżować. Porsche Cayenne I 3.0 V6 TDI ma doskonałe osiągi, co sprawia, że cieszy się sporą popularnością wśród klientów w różnym wieku.

Redakcja flamingwheels.pl