5 najbardziej korzystnych akcesoriów w celu stworzenia komfortu w samochodzie

Wielu ludzi spędza prawie prawie większość całego swojego życia w samochodzie, zwłaszcza jeśli prowadzenie pojazdu wiąże się również z pracą. Dlatego niezmiernie ważne jest, żeby pojazd był w stanie zapewnić maksymalny komfort podczas jazdy.

I w tym Wam mogą pomóc specjalne akcesoria samochodowe. Są one prezentowane na rynku wprost w niezliczonej liczbie pozycji różnego rodzaju. I w tym artykule przyjrzyjmy się TOP-3, które nadadzą Wam możliwość zrobić Wasz samochód na tyle wygodnym, na ile jest to możliwe.

Maty grzewcze z masażem

Siedzenie nawet w najwygodniejszym fotelu dodatkowo obciąża kręgosłup i mięśnie pleców. I już po kilku godzinach kierowca zaczyna odczuwać zmęczenie i ból. Jak z tym walczyć? Zatrzymywać się i robić ćwiczenia przez co 2-3 godziny jazdy? 

Jest o wiele prostsze rozwiązanie — nimi są specjalne maty z funkcją grzewczą i masażu. One nadają możliwość szybkiego zdjęcia napięcia i zmęczenia, nadając kierowcy maksymalny komfort podczas jego siedzenia za kierownicą.

Jednocześnie taka mata jest niezwykle łatwa w montażu — wystarczy przymocować ją wprost do fotela za pomocą pasów ściągających lub taśm przylepnych.

Podłokietnik

Ręce kierowcy znajdują się przez większość czasu wiszącymi w powietrzu, co w przypadku długiej jazdy może doprowadzać do tego, że one zaczynają się drętwieć i następuje zmęczenie. Rozwiązaniem tego problemu jest zakup dodatkowego podłokietnika.

On przedstawia sobą dodatkowe podparcie dla ręki, na którym możesz się oprzeć, gdy jesteś zmęczony. Oprócz tego, takie akcesorium może służyć do przechowywania różnych drobiazgów, które możecie potrzebować w Waszej podróży — okularów, kluczy, leków itd. W tym celu w większości podłokietników są przewidywane specjalne niszę. 

Podstawka pod nogę

Kierowca powinien zawsze trzymać swoje stopy blisko pedałów, żeby móc odpowiednio zareagować na każdą sytuację na drodze. Ale to, w swój kolej, nie jest takie łatwe, zwłaszcza jeśli kilka godzin siedzisz za kierownicą. Nogi zaczynają drętwieć, chce się zmienić pozycje.

I w tym przypadku na pomoc przyjdzie podstawka pod nogi, która znajduje się obok pedałów i służy jako podparcie dla stopy po zdjęciu nogi z pedału. 

Kiedy noga znajduje się na podstawce, ona mniej drętwieje i będziecie mogli czuć się komfortowo nawet podczas wielogodzinnych podróży.

Gdzie kupić jakościowe akcesoria samochodowe?

Komfort podczas podróży zależy nie tylko od ilości akcesoriów, ale i od ich jakości. Jeśli chcesz kupić wyroby, które sprawią, że jazda będzie naprawdę komfortowa, zawitaj do Sklepu Autobrat.

W jego katalogu zmożesz znaleźć tysiące różnego rodzaju akcesoriów do samochodów jakichkolwiek marek, modeli i roczników. Asortyment sklepu sklepu został ukształtowany na podstawie aktualnych zapotrzebowań kierowców, a także zgodnie ze stosunkiem ceny co do jakości towarów.

Jeśli zwracasz się do Autobrat, otrzymujesz także następujące walory:

  • Gwarancję na wszystkie produkty;
  • Dostawę zamówień do jakiegokolwiek miasta w Polsce;
  • Pomoc w doborze akcesoriów samochodowych do Twojego samochodu;
  • Specjalne ceny dla stałych Klientów.

W celu złóżenia zamówienia lub konsultacji zadzwoń pod numer: +48 795-640-079. Manager Sklepu Autobrat odpowie na jakiekolwiek pytania, które Ciebie interesują. 

Redakcja flamingwheels.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.