Honda Accord VIII – czy to dobry nabytek?

Accord to jeden ze sztandarowych modeli znajdujących się w ofercie japońskiego koncernu Honda. Cieszy się bardzo dużą popularnością na całym świecie – w tym także wśród rodzimych kierowców. W Polsce na rynku wtórnym poszukiwana jest m.in. ósma generacja.

Honda Accord VIII – najważniejsze informacje

Honda Accord VIII produkowana była w latach 2008-2015. To ostatnie wcielenie tego modelu, które oferowano w Europie oraz ostatnie, jakie pojawiło się w różnych wersjach stylistycznych i jako kombi. W 2011 r. samochód poddano face liftingowi, którego efektem były m.in. poprawa właściwości jezdnych, lepszy komfort prowadzenia pojazdu oraz obniżenie poziomu emisji spalin. Pod względem stylistycznym pojazd też doczekał się modyfikacji, ale niedużych, np. dostał nowe reflektory. Powstał w paru wariantach silnikowych oraz wyposażeniowych.

Honda Accord VIII – jakie ma zalety?

Jak podkreślają klienci salonu Honda Plaza, ósma generacja Accorda jest godna zakupu z paru powodów. Nadwozie z lekko sportowym sznytem wyróżnia się niezwykle atrakcyjnym wyglądem. Wnętrze pojazdu doczekało się starannego wykończenia, co przełożyło się na jego walory estetyczne. Duży plus należy się za odpowiednie wyciszenie wnętrza, co kierowca i pasażerowie doceniają zarówno podczas jazdy po mieście, jak i w dłuższych trasach. Samochód wyróżnia się świetnymi właściwościami jezdnymi. Jest bardzo stabilny i dobrze się prowadzi, nawet gdy ktoś preferuje dynamiczną jazdę. Na uwagę bez wątpienia zasługuje układ stabilizacji toru jazdy, który współpracuje z aktywnym układem kierowniczym. Niezwykle przydatny jest też system monitorujący jakość oleju. Ogromną zaletą Hondy Accord VIII jest niska awaryjność. Kupując egzemplarz z niedużym przebiegiem i w dobrym stanie technicznym, nie trzeba obawiać się sporych wydatków na naprawy. Oczywiście przed podpisaniem umowy należy dokładnie obejrzeć samochód z zewnątrz i od środka oraz zapoznać się z dokumentacją serwisową i potwierdzającą pochodzenie pojazdu. Warto też wybrać się na jazdę próbną.

https://www.hondaplaza.pl/pl/samochody.html

Redakcja flamingwheels.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.