Dodatki do silników benzynowych – popraw osiągi swojego samochodu

Pojazdy z silnikiem benzynowym to najczęściej spotykane samochody na naszych drogach. Wyróżniają się one dobrymi osiągami oraz dużą wytrzymałością – auta z takim napędem mogą jeździć przez wiele lat. Duży wpływ na działanie jednostki napędowej będzie miał jednak sposób, w jaki o nią dbamy. Jeżeli zależy Ci na prawidłowym działaniu i długowieczności silnika, warto sięgnąć po specjalne preparaty do paliwa. Firma TEC2000 przygotowała dla Ciebie szeroką ofertę produktów – sprawdź je i przekonaj się jakie korzyści płyną z ich stosowania. Zapraszamy!

Dlaczego warto stosować dodatki do silników benzynowych?

Dodatki do silników benzynowych TEC 2000 to środki przeznaczone do pielęgnacji pojazdów. Charakteryzują się niezwykle skutecznym składem, dzięki któremu poprawisz stan jednostki napędowej, a także zwiększysz możliwości środka smarnego. Posiadamy preparaty umożliwiające oczyszczenie silnika z zanieczyszczeń, usunięcie wilgoci i wody oraz zapewniające doskonałą jego konserwacje i ochronę. Zobacz jakie produkty przygotowaliśmy w naszej ofercie

Dodatek do czyszczenia wtrysków benzyny 

Wtryski w samochodach z napędem benzynowym narażone są na działanie wielu szkodliwych czynników, dlatego bardzo ważna jest ich odpowiednia ochrona. TEC 2000 Fuel Injector Cleaner pozwala w łatwy sposób dokonać ich czyszczenia, co przekłada się na poprawną atomizację i kształt wtryskiwanego paliwa, dzięki czemu nie dochodzi do nadmiernego spalania mieszanki

Środek do czyszczenia układu dolotowego 

Kondycja układu dolotowego jest bardzo często bagatelizowana przez kierowców, a zapewnienie dopływu odpowiedniej ilości powietrza lub powietrza i mieszanki paliwowo-powietrznej do cylindrów jest niezwykle ważne. Stosując TEC 2000 Induction Clear w łatwy sposób wyczyścisz wszystkie elementy tego układu – kolektor dolotowy, turbosprężarki, zawory sterujące czy gaźniki.

Płukanka do silnika

TEC 2000 Engine Flush to innowacyjny środek, dzieki któremu kompleksowo wyczyścisz silnik z zalegającego nagaru i innych nagromadzonych zanieczyszczeń. Brud w silniku wpływa negatywnie na osiągi samochodu i zmniejsza właściwości smarne oleju, uniemożliwiając mu dostęp do newralgicznych miejsc, w których występuje tarcie. Wykonanie co jakiś czas płukania silnika zwiększy kompresję w cylindrach, pomoże ustabilizować zużycie paliwa i poprawi ogólną jakość działania jednostki napędowej. Odwiedź naszą stronę internetową https://tec2000.pl/produkt/engine-flush-plukanka-do-silnika/ – znajdziesz tam jeszcze więcej informacji o tym produkcie.

Zachęcamy także do sprawdzenia naszej pozostałej oferty, w której znajdziesz także dodatki do silników Diesla. Przed zakupem sprawdź opinie użytkowników – gwarantują one działanie naszych produktów. Zapraszamy – TEC2000.

Redakcja flamingwheels.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *